Vývoj aplikací na Android, iOS a Windows Phone

Realizujeme Vaše nápady a myšlenky do hmatatelné podoby.
Náš společný cíl je perfektní mobilní aplikace.

Vývoj mobilních aplikací

Strhující design

Základem úspěšného projektu je zrak strhující design. Víme to a proto klademe na vizuální stránku projektu velký důraz.

Jdeme s dobou

Využíváme ty nejnovější technologie a držíme krok s dobou. Moderní a svěží design kombinujeme s nejnovějšími funkcemi zařízení.

Spolehlivost

Garantujeme plný výkon a bezproblémový chod všech aplikací. Aplikace vyvíjíme pro širší skupinu zařízení.

Bezpečnost

Mnohokrát pracujeme s citlivými daty uživatelů. Ochranu osobních údajů nebereme na lehkou váhu.

Dodržování termínů

Dohodnuté termíny jsou pro nás důležité. Práci si dopředu naplánujeme a pravidelně informujeme klienty o průběhu vývoje.

Zákaznická podpora

K problémům se nestavíme zády. Aktivně je řešíme.

0
0
0
0

layout styles

Landing Page Zdarma

Ke každé mobilní aplikací Vám zdarma vytvoříme responzivní landing page. Při tvorbě landing page se zaměřujeme na jednoduchost a přehlednost. Landing page slouží hlavně nato aby aplikace oslovila uživatele a ten si ji následně stáhl. Proto se také soustředíme na obsahovou a informační stránku.

Můžete si připlatit za nadstandardní služby např. více stránkovou prezentaci, SEO optimalizaci, copywritting nebo sbírání emailů.


Optimalizace na Google Play & Apple Store

Dokončením aplikace naše práce nekončí. Pomůžeme Vám aby se vaše aplikace neztratila mezi miliony dalších. Připravíme grafické podklady, zaměříme se na SEO a společně vytvoříme poutavý popis aplikace. Čím více stažení, tím větší úspěch pro obě strany.

V případě vašeho zájmu umíme vytvořit profesionální prezentační video, které dokonale popíše vaši aplikaci a dopomůže k více stažením.

style switcher

layout styles

A co Marketing?

Víte jak budete propagovat vaši aplikaci? My víme! Vytvoříme Vám marketingové kampaně na sociálních sítích a pomůžeme Vám dosáhnout více stažení. Společně nastavíme e-mailové kampaně, pomocí kterých budete informovat Vaše zákazníky o novinkách a aktualizacích.

Chcete se dozvědět více o našich marketingových službách?

Více informací

Představte nám Váš nápad a my Vám ho pomůžeme realizovat.

Domluvte si nezávazné konzultace. Těšíme se na Vaši zprávu.

Naše Portfolio

Aplikace, na které jsme právem hrdý.

Pivní cesta

Aplikace nabízí seznam a hodnocení pivovarů i minipivovarů. Najděte svůj pivovar v okolí, označte jej jako oblíbený a ohodnoťte jeho kvalitu!
S aplikací pivni-cesta.cz budete mít přehled o pivovarech nejen z Česka, ale i např. ze zahraničí (Německo, Slovensko). Aplikace Vám pomůže najít pivovar a rovnou vás k němu navede. Zkuste navštívit TOP pivovary nebo pivovary s uživatelským oceněním "Dobré pivo"!

Android Design REST API

Quiz War

Quiz war je multiplayer vědomostní hra, ve které pomocí svých znalostí dobíjíte a objevujete celý kontinent. Ten je rozdělen na 15 částí a každá část reprezentuje vědomostní kategorii. Ve hře se porovnáváte s kamarády a ostatními hráči v jednotlivých žebříčcích.

Android C++ Server Design UI/UX

...a ještě další